• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)izeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)izeolite.com

پودر زئولیت اکسیژن ساز از کجا تهیه کنیم؟

زئولیت اکسیژن ساز یکی از مواد ضروری و مهم در پزشکی می باشد. برای تولید اکسیژن از این پودر استفاده می گردد. و می توان گفت که نقش خیلی مهمی در تولید اکسیژن دارد. این روز ها که نیاز به اکسیژن بیشتر از هر زمان دیگری حس می شود؛ نیاز به این پودر ضروری تر از قبل می باشد. زئولیت اکسیژن ساز را می توانید در وزن و بسته بندی دلخواه به مجموعه ی مفید سفارش داده و در مقصد تحویل بگیرید. ارسال سریع بار در کمترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت.

نقش زئولیت اکسیژن ساز در تولید اکسیژن

گاز اکسیژن کاربرد های زیادی دارد و برای موارد زیادی لازم است تا اکسیژن در مقدار بالا تولید شود. پزشکی و تولید کاغذ دو نمونه از صنایعی هستند که به مقدار زیادی گاز اکسیژن نیاز دارند. بیماران تنفسی برای تامین اکسیژن مورد نیاز خود، از یک دستگاه اکسیژن ساز استفاده می کنند. در این دستگاه ها برای تولید گاز اکسیژن از روش برودتی و جذب سطحی همراه با نوسانات فشار استفاده می گردد. روش جذب بر اساس نوسانات فشار PSA یکی از روش های محبوب استفاده برای تولید گاز اکسیژن می باشد. برای تولید گاز اکسیژن یک پودری به نام زئولیت استفاده می شود. زئولیت اکسیژن ساز کاربرد زیاد و مهمی برای تولید اکسیژن دارد. زئولیت اکسیژن ساز به علت داشتن تخلخل بالا و سطح زیاد می تواند نیتروژن را به خود جذب کند. هنگام عبور هوا از این پودر، زئولیت اکسیژن ساز، سریعا نیتروژن را جذب کرده و با سرعت با  اشباع می شود. مولکول های نیتروژن به دلیل اندازه مولکولی بزرگ نمی توانند از زئولیت عبور کنند و جذب زئولیت می شوند. در دستگاه اکسیژن ساز از دو ستون زئولیت به طور همزمان استفاده می گردد. یکی از ستون ها به تغلیظ اکسیژن مشغول است و دیگری در حال احیا است. به دلیل این که زئولیت اکسیژن ساز سازگاری بالایی با محیط زیست دارد؛ بهترین انتخاب برای استفاده در دستگاه و تولید اکسیژن می باشد. ساختار زئولیت طوری است که می تواند به اندازه ۲۱ درصد از وزن خود را، اکسیژن جذب کند و اکسیژن خالص را تولید سازد.

ویژگی های زئولیت اکسیژن ساز

زئولیت انواع مختلفی دارد و بر اساس ویژگی های مختلف تقسیم بندی می شود. اما به طور کلی زئولیت ها به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم بندی می گردند. زئولیت های طبیعی میزان خلوص بالایی ندارند. بنابر این نمی توانند عملکرد بالا داشته و برای تولید اکسیژن کافی به نظر برسند. زئولیت مصنوعی که در آزمایشگاه ها تولید می شود، کیفیت و خلوص لازم را دارد. زئولیت مصنوعی که برای تولید اکسیژن به کار می رود، ساختار سه بعدی و متشکل از سیلیکا و آلومینیوم با کاتیون سدیم و کلیسم دارد. این ماده طول عمر بالایی دارد و برای نگهداری ان شرایط خاصی لازم نیست. فقط هنگام استفاده از زئولیت اکسیژن ساز در دستگاه ها لازم است که فیلترها در فواصل زمانی مشخص تعویض گردند. مقرون به صرفه بودن و طول عمر بالا در کنار سایر ویژگی های مثبتی که زئولیت دارد؛ موجب شده تا این ماده مهم ترین جزو دستگاه اکسیژن ساز و مهم ترین نقش را در تولید اکسیژن داشته باشد.

قیمت هر کیلو پودر زئولیت اکسیژن ساز

قیمت پودر زئولیت اکسیژن ساز با توجه به عوامل مختلفی تعیین می گردد. برای اطلاع از قیمت زئولیت اکسیژن ساز می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. هم چنین می توانید به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید. این مجموعه به علت این که مرکز پخش مستقیم زئولیت اکسیژن ساز و سایر مواد معدنی است؛ قیمت محصولات را ارزان تر از مراکز دیگر به شما اعلام خواهد کرد.          

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/l4m8y2
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید

تهران خیابان ولیعصر

۰۲۱-۲۸۴۲۰۱۶۳

zeolite.binaei(at)gmail.com