• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)izeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)izeolite.com

کربن مولکولارسیو CMS ارزان قیمت از کجا بخرم؟

  کربن مولکولارسیو CMS در نمایندگی سطح شهر ها، موجود می باشد. اما اگر به دنبال کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصول هستید، در انتخاب محل خرید دقت کنید. این ماده در درجه کیفیت های مختلف در بازار موجود بوده و ممکن است بنابر دخالت واسطه ها و عوامل دیگر، با قیمت بالاتری به فروش برسد. مجموعه ی بازرگانی مفید، معتبرترین مجموعه در زمینه فروش انواع معدنی مانند کربن مولکولارسیو CMS، زئولیت ها، مولکولارسیو ها و آلومینا اکتیو می باشد. مجموعه ی مفید سابقه طولانی در زمینه فروش انواع این محصولات داشته و با حذف واسطه ها توانسته، محصولات را با قیمت پایین تری به مشتریان عرضه کند. برای خرید کربن مولکولارسیو CMS ارزان قیمت کافیست با شماره تماس موجود در سایت ارتباط گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. ارسال کربن مولکولارسیو CMS در وزن های مختلف، به صورت کیلویی و عمده ای در شهر های ایران انجام می گیرد. ارسال در کمترین زمان صورت خواهد گرفت.

آشنایی با کربن مولکولارسیو CMS

مولکولارسیو ماده ای است که به دلیل ساختار خاص و ویژگی هایی که دارد؛ استفاده های زیادی از ان می گردد. ساختار کریستالی و متخلخل گونه این ماده باعث می شود که مولکولارسیو به عنوان یک جاذب مورد استفاده قرار بگیرد. حفره ها و کانال های این ماده می تواند مواد مختلفی را در خود نگهداری کند. این ماده توانایی زیادی در جدا سازی و خالص سازی مواد دارد. کربن مولکولارسیو یک ماده ترکیبی است.  ترکیبی ایده آل از کربن فعال و نوعی زئولیت به نام مولکولارسیو. این ماده یک جاذب کربنی بوده و حفره های آن دارای قطری به اندازه ۴ آنگستروم می باشند. شکل این ماده به صورت استوانه ای است. ا ماده اولیه کربن مولکولارسیو CMS از کربن فعال ساخته شده است. این ماده می تواند موادی با قطر زیر ۱۰ آنگستروم را به خود جذب کند. اما کربن فعال که ماده اولیه کربن مولکولارسیو است نمی تواند ذراتی با این سایز را به خوبی جذب کند. کربن مولکولارسیو CMS نیز بر اساس اندازه حفره ها قابل تقسیم می باشد. این ماده اندازه های مختلفی دارد. کربن مولکولارسیو ۴A، کربن مولکولارسیو ۵A و... نمونه ای از محصولات موجود در بازار  می باشند. در حالت کلی می توان کربن مولکولارسیو را محصولی از خاکستر زغال آنتراسیت دانست که از طریق بخار فعال می گردد. این ماده ساختار تخلخل گونه ای دارد و بهترین ماده برای جذب اسانس غیر دلخواه و ترکیبات کربنی می باشد

کاربرد کربن مولکولارسیو CMS

مولکولارسیو ها گزینه خوبی برای جداسازی اکسیژن و نیتروژن هستند. برای افزایش خلوص نیتروژن می توان از این ماده استفاده کرد. در واقع بهترین ماده ای که برای جداسازی اکسیژن و نیتروژن وجود دارد، این ماده است. در دستگاه های نیتروژن ساز، از کربن مولکولارسیو برای جذب اکسیژن از نیتروژن استفاده می گردد. قسمت حیاتی و حساس در پردازش گاز طبیعی، همین قسمت است. و کربن مولکولارسیو نقش موثری در این فرایند دارد. البته این فرآیند از طریق یک سیستم PSA در دو مرحله انجام می گردد. در نهایت در فرانید جداسازی با کربن مولکولارسیو، نتیجه نهایی، خروج نیتروژن با خلوص بالای ۹۹ درصدی می باشد.

از دیگر کاربردهای کربن مولکولارسیو :

کربن مولکولارسیو ماده ای موثر و سرعت بخش در فرایند حل کردن ماده ای موثر برای جذب و پوشش حلال در دمای پایین زدودن بوی نامطبوع قدرت بالا در جذب و از بین بردن آلاینده ها تمیز کننده گاز ها مکانیزم پایدار قدرت جذب بسیار بالا برای ترکیبات با غلظت پایین در سیستم های پیشرفته نیز از این ماده استفاده زیادی می گردد. برای مثال، قدرت و توانایی کربن مولکولارسیو طوری بوده که می توان از ان برای از بین بردن گاز ها نیز استفاده کرد.  

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/y2xwb4
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید

تهران خیابان ولیعصر

۰۲۱-۲۸۴۲۰۱۶۳

zeolite.binaei(at)gmail.com