• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

خرید زئولیت دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی از نمایندگی

  زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی یک ماده ضروری است که در دستگاه های اکسیژن ساز نقش مهمی دارد. در واقع بدون حضور این ماده، تولید اکسیژن مورد نیاز برای بیمار، امکان پذیر نخواهد بود. پودر زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی را می توانید از نمایندگی فروش و مرکز پخش مستقیم این محصول در ایران خریداری کنید. قیمت پودر زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی در این مرکز، به دلیل حذف واسطه ها و پخش مستقیم، مناسب تر می باشد و قیمت پایین دال بر بی کیفیتی محصول نخواهد داشت.

زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی چیست؟

به طور کلی زئولیت یک ماده معدنی است که از آن در صنایع تجاری به عنوان یک جاذب سطحی استفاده می شود. این ماده از جنس آلومینو سیلیکات بوده و یک ماده تخصصی در دستگاه مولد اکسیژن ساز است. با وجود دستگاه های اکسیژن ساز خانگی، بیماران به راحتی می توانند در خانه نیز درمان شوند. دستگاه های اکسیژن ساز برای تولید اکسیژن از روش PSA استفاده می کنند. البته نقش زئولیت را نادیده نگیرید. زئولیت اکسیژن ساز را می توان به صورت پودر نیز استفاده کرد. در هر صورت سطح بالا و تخلخل زیادی که این ماده دارد؛ نقش موثری در تولید اکسیژن دارد. زئولیت ها را می توان به دو دسته زئولیت طبیعی و ازمایشگاهی تقسیم بندی کرد. زئولیت آزمایشگاهی قابل استفاده برای دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی و خانگی است. دستگاه اکسیژن ساز هوای محیط را جذب می کند و از آلومینوسیلیکات عبور می دهد. در نتیجه هوای داخل دستگاه برای بیمار فیلتر می گردد. ساختار زئولیتی این ماده موجب شده تا به اندازه ۲۱ درصد از وزن خود را رطوبت و اکسیژن جذب کند. این ماده اکسیژن هوا را به اندازه ۲۱ درصد جذب کرده و آن را از گاز های دیگر جدا می کند و اکسیژن خالص را برای بیمار تولید می کند.

خالص‌سازی و تصفیه اکسیژن با پودر زئولیت اکسیژن ساز

رایج ترین و متداول ترین روشی که برای تولید اکسیژن وجود دارد؛ جذب توسط نوسانات فشار می باشد. این فرایند از طریق زئولیت اکسیژن انجام می گیرد. ساختار زئولیت طوری است که با محیط زیست کاملا مطابقت دارد و موثر ترین و بهترین ماده برای تولید اکسیژن است. طوری که می تواند جایگزین مناسبی برای دستگاه های اکسیژن ساز باشد. ساختار پیچیده زئولیت که به صورت حلقه های پیوسته می باشد از یون های اکسیژن و سیلسیم و آلومینیوم می باشد. البته زئولیت برای تولید اکسیژن مورد نیاز بیمار و هم چنین اکسیژن مورد نیاز در بخش صنعت نیز قابل استفاده می باشد. که از دو روش برای تولید اکسیژن کارایی دارد. روش اول تبرید و روش دوم جذب با نوسانات فشار PSA می باشد. دو محفظه زئولیتی در دستگاه اکسیژن ساز وجود دارد که موجب می شود از طریق یکی از محفظه ها، اکسیژن مورد نیاز به بیمار برسد.

قیمت هر کیلو پودر زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی در کیفیت های مختلف در ایران موجود می باشد. زئولیت اکسیژن ساز با توجه به درجه کیفیت هایی که دارد، قیمت های مختلفی داشته و از نمونه ی با کیفیت آن می توان برای تامین اکسیژن مورد نیاز با خلوص بالا استفاده کرد. البته قیمت هر کیلو زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی به فاکتور های مختلفی وابسته است. از آن جا که ما مرکز پخش مستقیم زئولیت هستیم، شما می توانید این محصول را با قیمت ارزانتری از ما خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت محصول می توانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق راه های دیگر با ما در ارتباط باشید. امکان سفارش پودر زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی را در وزن های مختلف و کیفیت های بالا در بسته بندی های دلخواه مصرف کننده وجود دارد.

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/y2ray3
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید