• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

ویژگی های زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی | قیمت فروش زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی مورد استفاده جهت تولید دستگاه های مولد اکسیژن به روش PSA  می باشد. زئولیت به انگلیسی ( Zeolite ) : از مواد معدنی می باشد که به طور عمده متشکل از آلومینو سیلیکات است و کاربرد تجاری آن در صنایع یه عنوان جاذب سطحی است. زئولیت دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی و خانگی  دارای  ویژگی تخلخل بالا و سطح زیادی می ­باشند. نیتروژن موجود در هوا بر روی سطح زئولیت جذب شده و اکسیژن (و آرگون)  نیز از  آن عبور می کند.  زئولیت خیلی سریع با نیتروژن اشباع می شود به همین دلیل برای تولید پیوسته گاز اکسیژن از دو ستون زئولیت به صورت همزمان استفاده می­شود که در یک زمان یکی از ستون ها در حال تغلیظ گاز اکسیژن و ستون دیگر در حال احیا شدن می باشد . این روش بسیار با محیط سازگار می باشد و حتی می ­تواند گازهای دیگر (مثل CO۲)  را نیز از بین گازهای صنعتی حذف کند .

زئولیت مورد استفاده در دستگاه اکسیژن ساز :

زئولیت در دو نوع  طبیعی و آزمایشگاهی وجود دارد .اصولا برای دستگاه های اکسیژن ساز بیمارستانی و خانگی از زئولیتهای آزمایشگاهی استفاده می شود. روش کار این دستگاه ها بصورت ذیل است : ابتدا هوا با فشار بالا به وسیله یک کمپرسور وارد یکی از ستون های پر از گرانولهای زئولیت می ­شود.  گرانول­ ها  معمولا گاز نیتروژن را جذب می کنند  و گاز اکسیژن  را عبور می­دهند تا به سمت خروجی دستگاه  و محل مصرف برود .  پس از گذشت مدت زمانی ، زئولیت­ها با گاز نیتروژن اشباع شده و به همین خاطر باید مجددا احیا شوند . از ویژگی های خاص زئولیت ­ در جذب سطحی نیتروژن این است که در فشارهای بالای ۱۵۰ KPa  می توانند بیشترین گاز نیتروژن را نیز جذب کنند . به همین علت است که هوا با فشار زیاد وارد ستون­ها می­ شود . از آنجایی که گاز نیتروژن در فشار اتمسفر از بین مواد دفع می­ شود به همین خاطر برای احیا ، فشار باید به میزان فشار اتمسفر کاهش  ­یابد تا نیتروژن از سطح زئولیت خارج  و از مسیری مشخص از دستگاه دفع  شود . بلافاصله پس از اینکه ستون اول از گاز نیتروژن اشباع شد و زمان احیا زئولیت ها رسید، قسمت ورودی هوای دستگاه اکسیژن ساز تغییر مسیر به ستون دوم می­ دهد و در ستون دوم کار تغلیظ اکسیژن انجام میشود تا اینکه این ستون هم از نیتروژن اشباع گردد . در این زمان هوا دوباره به ستون اول که به صورت کامل احیا شده و آماده تغلیظ است وارد می شود و این چرخه ادامه پیدا میکند .

قیمت فروش انواع زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی در بازار

مراکز فروش زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی در سراسر کشور وجود دارد . که از راحت ترین و سریع ترین مرکزهای خرید می توان به فروشگاه های اینترنتی اشاره کرد . با استفاده از این مراکز خرید اینترنتی میتوان با مناسب ترین قیمت ،  باکیفیت ترین  محصول را خریداری کرد . از این رو گروه بازرگانی مفید با در نظر گرفتن رضایت مشتریان خود اقدام به فروش انواع زئولیت اکسیژن ساز با قیمت های مناسب  در سایت خود کرده است .        


لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/r3w9x4
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید