• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

زئولیت اکسیژن ساز درجه یک از کجا بخریم؟

  تامین اکسیژن مورد نیاز بیماران یکی از دغدغه های مهم در بخش درمان است. شرایط امروزی جامعه نیز طوری شده که نیاز به اکسیژن بیش تر از هر زمان دیگری، حس می شود. دستگاه های اکسیژن ساز برای این که کارایی لازم را داشته باشند و بتوانند اکسیژن مورد نیاز بیماران را تولید کنند؛ به زئولیت اکسیژن ساز نیاز دارند. زئولیت اکسیژن ساز یکی از مهم ترین نقش ها را در تولید اکسیژن خواهد داشت. برای خرید زئولیت اکسیژن ساز می توانید با ما در تماس باشید. شاید برای برخی از مردم، زئولیت ماده ای ناشناخته باشد. و تاثیری که می تواند در تامین اکسیژن بگذارد، برایشان مشخص نباشد. بنابراین لازم است که در ادامه با ما همراه باشید. [caption id="attachment_2455" align="aligncenter" width="300"] زئولیت اکسیژن ساز[/caption]

زئولیت و انواع آن

[caption id="attachment_2454" align="aligncenter" width="300"] زئولیت اکسیژن ساز[/caption] در ادامه بهتر است که خود زئولیت را برایتان توضیح دهیم. این ماده پرمصرف را می توان به صورت معدنی استخراج کرد و یا به شکل صنعتی آن را تولید کرد. زئولیتی که به صورت معدنی قابلیت استخراج دارد، زئولیت طبیعی می باشد. این زئولیت دارای یکسری ناخالصی ها می باشد. رنگ ظاهری آن سفید بوده و گاهی اوقات به دلیل داشتن ناخالصی هایی مانند آهن ممکن است به رنگ زرد یا قهوه ای نیز وجود داشته باشند. زئولیت مصنوعی یا زئولیت سنتزی، نوع دیگری از زئولیت است. این زئولیت هیچ گونه ناخالصی ندارد. از زئولیت مصنوعی استفاده های زیادی می شود. می توان از آن به عنوان یک ماده در تولید مواد شوینده و پاک کننده لباس استفاده کرد. زئولیت دارای یکسری حفره ها و تخلخل هایی است که می تواند آب و مایعات و گاز ها را در خود جذب کند. همین عامل موجب شده تا زئولیت یک ماده پرکاربرد شناخته شود. زئولیت های مصنوعی دارای حفره هایی به اندازه ۳ تا ۸ آنگستروم می باشند. این مواد ویژگی کاتالیزوری فراوانی دارند. درجه خلوص بالا و در دسترس بودن آن موجب شده تا اکثر صنایع از آن استفاده کنند.

از کدام زئولیت برای تولید اکسیژن استفاده می شود؟

[caption id="attachment_2457" align="alignnone" width="300"] oxy hp-ap[/caption] زئولیت اکسیژن ساز که به oxy hp-ap هم معروف می باشد؛ از نوع زئولیت مصنوعی است. ساختار این ماده از سیلیکا، کاتیون سدیم، کلسیم و آلومینیوم می باشد. برای جبران بار مثبتی که دستگاه اکسیژن ساز از دست می دهد، موثر می باشد. این ماده می تواند از ورود هر گونه نیتروژن به آب جلوگیری کند و اکسیژن را آزاد کند.   بدین صورت که زئولیت با سرعت زیادی با نیتروژن اشباع می شود. برای تولید پیوسته گاز اکسیژن از دو ستون زئولیت به صورت همزمان استفاده می گردد. یکی از ستون ها برای تغلیظ گاز اکسیژن و دیگری برای احیا استفاده می شود. این ماده می تواند گاز ها را از جریان های گازی صنعتی حذف کند. بنابر این استفاده از زئولیت اکسیژن ساز در دستگاه های اکسیژن ساز رایج می باشد. شما می توانید از oxy hp-ap در هر دستگاهی استفاده کنید. از انجایی که دستگاه های اکسیژن ساز در سه نوع خانگی، پرتابل و بیمارستانی موجود می باشند؛ زئولیت اکسیژن ساز مناسب برای هر سه دستگاه بوده و از آن می توان برای هر سه دستگاه استفاده کرد.

قیمت هر کیلو زئولیت oxy hp-ap در تهران

[caption id="attachment_2456" align="aligncenter" width="300"] زئولیت اکسیژن ساز[/caption] oxy hp-ap زئولیت مصنوعی مناسب برای تامین اکسیژن است که می توانید آن را به صورت کیلویی از مجموعه ی مفید خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت هر کیلو oxy hp-ap با شماره تماس موجود در سایت ارتباط بگیرید. هم چنین می توانید این محصول را به صورت تلفنی هم به ما سفارش دهید و آن را در اسرع زمان در مقصد خود تحویل بگیرید. زئولیت oxy hp-ap عرضه شده در این مجموعه تخلخل بالا و خلوص بالایی دارد که بهترین زئولیت موجود برای تامین اکسیژن مورد نیاز خواهد بود.


لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/r3qmp2
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید

تهران خیابان ولیعصر

۰۲۱۲۸۴۲۰۱۶۳

info(at)mofidzeolite.com