• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

توزیع مستقیم زئولیت اکسیژن ساز در کشور

تولید زئولیت اکسیژن ساز در کشور به صورت گسترده ای در حال انجام است. از همین رو امکان تامین این محصول در کشور و صادرات آن وجود دارد. با توجه به این که این محصول نیاز روز در هر جامعه ای است، یکی از پر فروش ترین انواع مولکولارسیو ها به شمار می رود. ما با توزیع مستقیم زئولیت اکسیژن ساز در کشور در تلاش هستیم بخشی از نیاز بازار را رفع کنیم. ضمن این که مولکولارسیو oxy hp-ap نیز در محموعه ما با قیمتی ارزان به فروش می رسد.

زئولیت اکسیژن ساز

ویژگی های زئولیت تولید شده در ایران

زئولیت های اکسیژن سازی که در کشور ما به تولید می رسند دارای یک سری ویژگی ها ومشخصاتی هستند که آن را نسبت به سایر زئولیت اکسیژن ساز متمایز کرده است. این محصولات دارای قدرت آب گیری و جذب رطوبت بالایی هستند. ساختمان بلوری آن ها مقاومت و ثبات بسیار مطلوبی دارد. قابیلت تبادل یونی بالایی در آن ها دیده می شود. این محصولات کاتالیزور های قدرتمندی هستند. میزان هدایت الکتریکی در آن ها بالا است.

مصارف مولکولارسیو اکسیژن ساز

مولکولارسیو اکسیژن ساز

زئولیت ها را می توان به عنوان کانی های شگفت انگیزی نام برد که دارای استفاده های گوناگونی مانند موارد زیر هستند و همین کاربرد ها باعث شده است که سرانه مصرف این ماده بالا باشد:
 • زئولیت در کشاورزی: برای افزایش ضریب جذب گیاه، کاهش شوری خاک، جلوگیری از فرسودگی و هدر رفتن خاک و …
 • زئولیت در صنعت هسته ای: به‌ عنوان تصفیه‌ ی پسماند ها و پساب‌ های رادیو اکتیو کاربرد دارد.
 • زئولیت در داروسازی : به‌ عنوان دارو های آهسته رهش (Slow Release) عمل می کند.
 • زئولیت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
 • زئولیت در صنایع پرورش دام، طیور و آبزیان
 • و …

بهترین نوع زئولیت دستگاه اکسیژن ساز

همان طور که می دانید زئولیت ها دارای دو نوع زئولیت طبیعی و مصنوعی هستند. زئولیت طبیعی برای جدا سازی مولکول ها اکسیژن و نیتروژن کارایی خوبی ندارد و نمی تواند این فرایند را به درستی انجام دهد. اما مولکولارسیو اکسیژن ساز سنتزی بهترین انتخاب برای این امر است. ساختار کریستالی پیچیده ای که زئولیت اکسیژن ساز دارد، از به هم پیوستن حلقه های یونی سیلیکونی، آلومینیومی و اکسیژنی تشکیل شده است. بهترین نوع زئولیت اکسیژن ساز برای هر دستگاهی ممکن است متفاوت باشد. اما باید یک زئولیت از ویژگی های زیر برخور دار باشد.
ویژگی های اکسیژن ساز با کیفیت
یک مولکولارسیو اکسیژن ساز با کیفیت باید بتواند گاز اکسیزن غلیظ با میزان خلوص بالا را تولید نماید. همچنین این محصول باید دارای ساختمانی قدرتمند و مستحکم باشد. حداقل خلوص گاز اکسیزن به دست آمده باید بین ۹۲ تا ۹۵ درصد باشد. مولکولارسیو اکسیژن ساز باید خالص و بدون ترکیب باشد. به علاوه از روش های مختلفی که برای احیای زئولیت استفاده می شود، بتوان به راحتی ان را احیا نموده و مجددا مورد استفاده قرار دهیم. روش های مختلفی برای تولید اکسیژن وجود دارد. و همچنین انواع مولکولارسیو های اکسیزن ساز مانند oxy hp-ap هستند. هر یک از این محصولات دارای قیمت و کارایی مختص به خود می باشند. که شما برای اطلاعات بیش تر می توانید سایر مقالات درج شده در سایت در این زمینه را مطالعه بفرمایید.
خرید عمده زئولیت مصنوعی از قم
شما می توانید برای خرید عمده زئولیت مصنوعی از قم به صورت غیر حضوری اقدام نمایید. برای این منظور کافی است با شماره تماس های درج شده در سایت ارتباط بگیرید. دفتر فروش مجموعه همه ساعته پاسخگوی مشتریان می باشد. بعد از ثبت سفارش و نهایی شدن آن، هماهنگی های لازم جهت ارسال بار صورت می گیرد. قیمت روز زئولیت اکسیژن ساز بسته به عوامل مختلفی تعیین می شود؛ جهت اطلاع از لیست قیمت با ما تماس بگیرید.  

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/r3qj2x
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید

تهران خیابان ولیعصر

۰۲۱۲۸۴۲۰۱۶۳

info(at)mofidzeolite.com