• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)izeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)izeolite.com

زئولیت دستگاه اکسیژن ساز مرغوب از کجا بخریم؟

  زئولیت دستگاه اکسیژن ساز یکی از مواد پر استفاده در بیمارستان ها می باشد. این روزها با توجه به درگیری اکثریت با بیماری های تنفسی، نیاز به این ماده بیش از هر زمان دیگری حس می شود. بیمارستان ها برای تهیه پودر زئولیت اکسیژن ساز مورد نیاز خود می توانند، مجموعه ی مفید را انتخاب کنند. این مجموعه عرضه کننده انواع زئولیت علی الخصوص زئولیت دستگاه اکسیژن ساز می باشد. که این ماده را می توانید به صورت کیلویی و فله ای از ما خریداری کنید. زئولیت دستگاه اکسیژن ساز قابل استفاده برای انواع دستگاه های اکسیژن ساز می باشد و می توان از ان برای تولید اکسیژن مورد نیاز بیماران در خانه نیز استفاده کرد.

زئولیت اکسیژن ساز چیست

این ماده که به عنوان یک پودر در دستگاه های تولید اکسیژن به کار می رود؛ به عنوان مهم ترین و کاربردی ترین ماده در تجهیزات کمک تنفسی شناخته شده است. بیمارانی که سطح اکسیژن خون آن ها پایین است برای تامین اکسیژن مورد نیاز خود به این ماده نیاز دارند. دستگاه اکسیژن ساز عموما در دو نوع قابل حمل یا پرتابل و ثابت وجود دارد. شما می توانید از پودر زئولیت اکسیژن ساز در هر دو دستگاه استفاده کنید. زئولیت اکسیژن ساز یک ماده با ساختار سه بعدی و متخلخل گونه می باشد. این ماده از آلومینا و سیلیکا ساخته شده و یا به صورت طبیعی در مقیاس های صنعتی تولید می گردد. از زئولیت برای تغلیظ اکسیژن در دستگاه های اکسیژن ساز استفاده می شود این ماده می تواند نیتروژن را در فشار و در دمای محیط جذب کند. زئولیت هوای اطراف ما که مخلوطی از اکسیژن و نیتروژن است را، جذب می کند. نیتروژن دارای مولکول های بزرگتری است و نمی تواند جذب زئولیت شود. اما زئولیت می تواند اکسیژن را جذب کند. حدود ۲۰ درصد از وزن زئولیت، اکسیژن جذب می گردد. زئولیت تمایل بیشتری برای جذب اکسیژن دارد. ارایش منظم روزنه ها و حفره ها موجب می شود که زئولیت بتواند اکسیژن را جذب کند و نیتروژن را آزاد کند. دستگاه اکسیژن ساز از زئولیت برای خالص سازی اکسیژن استفاده می کند. این دستگاه دارای دو مخزن زئولیتی است. زئولیت اکسیژن را جذب می کند و از یک مخزن دیگر به بیمار می رساند.

ویژگی های زئولیت اکسیژن ساز

زئولیتی که برای دستگاه اکسیژن ساز و برای تولید و تغلیظ اکسیژن استفاده می شود، باید ویژگی های زیر را دارا باشد: ۱- قدرت تصفیه کننده بالا ۲- آب گیری به میزان زیاد ۳- چگالی پایین در هنگام آب گیری ۴- توانایی جذب هر گونه گازهای غیر مفید و مضر لازم به ذکر است که زئولیت اکسیژن ساز، از نوع زئولیت مصنوعی می باشد. زئولیت های طبیعی به دلیل این که خلوص بالایی ندارند، نمی توانند برای دستگاه های اکسیژن ساز مورد استفاده قرار بگیرند. اما زئولیت های سنتزی، که ساخته دست بشر هستند، زئولیت مناسبی برای دستگاه های اکسیژن ساز هستند.

قیمت هر کیلو زئولیت اکسیژن ساز

زئولیت اکسیژن ساز در بهترین درجه کیفیت و مناسب ترین قیمت در مجموعه ی مفید موجود می باشد. این زئولیت را می توان در هر وزن و بسته بندی به ما سفارش داد. مجموعه ی ما در زمینه فروش و پخش زئولیت دارد؛ رضایت مشتریان موجب شده تا بتوانیم در طول سالیان متمادی، بهترین محصولات را در این زمینه با بهترین قیمت به دست مصرف کنندگان برسانیم. برای اطلاع از قیمت زئولیت اکسیژن ساز و موجودی آن می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید و هم چنین می توانید سفارش خود را می توانید به صورت تلفنی ثبت کنید.    

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/r3q8n3
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید

تهران خیابان ولیعصر

۰۲۱-۲۸۴۲۰۱۶۳

zeolite.binaei(at)gmail.com