• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

مرکز پخش انحصاری زئولیت اکسیژن ساز

زئولیت اکسیژن ساز در واقع نوعی کانی است که در طبیعت به وجود می آید. این ماده در سراسر کره خاکی به وفور یافت می شود. یکی از انواع این زئولیت ها oxy hp-ap است. معادت متعددی در سراسر ایران هستند که می توان این محصول را از ان ها برداشت نمود، از همین رو مجموعه بازرگانی مفید با توجه به همکاری مستقیمی که با این معادن و همچنین تولید کنندگان زئولیت مصنوعی دارد به عنوان یکی از مراکز پخش انحصاری در کشور می باشد. شما می توانید برای خرید زئولیت اکسیژن ساز به صورت مستقیم از این مجموعه با راه های ارتباطی که در سایت درج شده است تماس حاصل نمایید.

زئولیت چیست؟

زئولیت اکسیژن ساز

زئولیت نوعی کانی است که به وفور در طبیعت یافت می شود. تقریبا می توانیم بگوییم که در هر نقطه ای از کره خاکی معادن این ماده معدنی وجود دارد. نوع آتشفشانی زئولیت از همه بهتر است. با توجه به این که معادن زئولیت در سراسر ایران زیاد است، این محصول چه به صورت داخلی و چه به صورت صادراتی به فروش انبوه می رسد. همچنین زئولیت مصنوعی نیز در کارخانه های زیادی در کشور تولید می شود؛ که امکان خرید این نوع زئولیت نیز در بازار وجود دارد. هر زئولیت دارای کیفیتی مختص به خود است. و از آن جایی که انواع مختلفی دارد و هر نوع در کاربردی خاص مورد استفاده قرار می گیرد. زئولیت اکسیژن ساز یکی از انواع این زئولیت ها  است. که در ادامه به معرفی بیش تر این محصول می پردازیم. oxy hp-ap یکی از انواع این دسته از زئولیت است.

زئولیت دستگاه اکسیژن ساز چه کاربردی دارد؟

زئولیت اکسیژن ساز

زئولیت اکسیژن ساز بیش ترین کاربردی که دارد این است که از آن، در دستگاه اکسیژن ساز استفاده می شود. طریقه کار آن نیز بدین شرح است که؛ میزان زیادی از هوای اطراف به داخل دستگاه اکسیژن ساز کشیده می شود، سپس این هواه به بخشی هدایت می شود که مملو از زئولیت اکسیژن ساز است. در اینجا کار زئولیت اکسیژن ساز شروع می شود. این ماده شروع به جدا سازی مولکول های اکسیژن و نیتروژن می کند. و با حبس کردن مولکول های نیتروژن گاز اکسیژن را به خروجی هدایت می کند.

نحوه تعویض زئولیت های داخل دستگاه

تقریبا می توانیم بگوییم که دستگاه اکسیژن ساز به ۱ تا ۵٫۲ کیلو گرم زئولیت را نیاز دارد. برای این که بتواند فرایند جداسازی را انجام دهد. البته این میزان به نوع دستگاه هم مرتبط است. دستگاه های اکسیژن ساز خانگی یا بیمارستانی هر یک به میزان مشخصی زئولیت اکسیژن ساز را نیاز دارند. در رابطه با تعویض زئولیت داخل دستگاه هم به مولفه های زیادی بستگی دارد. در این دستگاه ها از زئولیت های مختلفی بهره برده می شود که ممکن است یکی از این زئولیت ها oxy hp-ap باشد. به طور مثال به میزان کارکرد یا خلوص دستگاه بر می گردد. اما به طور میانگین این عدد بین ۷۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ ساعت کارکرد می باشد.

از چه زئولیتی در دستگاه اکسیژن ساز استفاده می شود؟

همان طور که قبل تر نیز اشاره شد. زئولیت ها دارای انواع مختلفی هستند که هر یک در مصارف و کاربرد های خود کارایی دارد. از زئولیت اکسیژن ساز در صنعت پزشکی استفاده می شود. و بهترین نوع زئولیت برای این امر؛ زئولیت ۱۳X است. به این خاطر که دارای جذب نیتروژن بسیار بالایی است.
قیمت زئولیت اکسیژن ساز در بازار
قیمت زئولیت اکسیژن ساز به عوامل مختلفی در بازار بستگی دارد. من جمله این که در چه حجمی این محصول را بخواهید خریداری کنید و یا ... اما بهتر است جهت اطلاع دقیق از قیمت این محصول با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید. استعلام قیمت، ثبت سفارش و یا گرفتن مشاوره در زمنیه خرید یا صادرات زئولیت oxy hp-ap یا هر نوع زئولیت دیگر تنها با یک تماس تلفنی با دفتر فروش مجموعه مفید امکان پذیر است.

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/o48pw3
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید