• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

مرکز پخش زئولیت اکسیژن ساز در تهران

زئولیت اکسیژن ساز مصنوعی و سنتزی است. زئولیت ها در دو نوع طبیعی و صنعتی وجود دارند. زئولیت طبیعی طی فرایند هایی در طبیعت به وجود می آید و معادن متعددی برای برداشت این محصول در کشور وجود دارد. اما برای زئولیت های مصنوعی کارخانه هایی احداث شده است که این محصول را به صورت صنعتی و سنتزی به تولید انبوه می رسانند. زئولیت های اکسیژن ساز در مصارف متعددی برای تولید گاز اکسیژن مورد استفاده قرار می گیرند. مجموعه بازرگانی مفید به عنوان مرکز پخش زئولیت اکسیژن ساز در تهران می باشد. ما با ارائه محصولات با کیفیت و با قیمتی رقابتی هموراه در تلاش بوده ایم که رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

آشنایی با زئولیت دستگاه تولید اکسیژن

زئولیت اکسیژن ساز oxy hp-ap یکی از انواع زئولیت های اکسیژن ساز است. زئولیت های اکسیژن ساز از نوع مصنوعی هستند. علت استفاده از زئولیت های مصنوعی برای دستگاه های اکسیژن ساز این است که، زئولیت های طبیعی در جداسازی مولکول های اکسیژن و نیتروژن موفق عمل نمی کنند. زئولیت ها دارای ساختاری متشکل از آلومیناسیلیکات هستند، ساختار کریستالی آن ها از حلقه های به هم پیوسته ای از یون های  سیلیکون، آلومینیوم و اکسیژن تشکیل شده است.. فرمول شیمیایی زئولیت استفاده شده در دستگاه Na12[(AlO2)12((SiO2)12].27H2O است.

چرا زئولیت oxy hp-ap در تغلیظ اکسیژن ساز موثر است؟

[caption id="attachment_2156" align="aligncenter" width="300"]زئولیت اکسیژن ساز انواع زئولیت اکسیژن ساز[/caption] دو دلیل برای این موضوع وجود دارد که زئولیت های اکسیژن ساز برای تغلیظ اکسیژن مورد استفاده قرار میگیرند. آن هم این است که دارا قدرت جذب فیزیکی هستند و ممانعت فضایی دارند. جذب فیزیکی وقتی هوا به محفظه دستگاه اکسیژن ساز وارد می شود. این هوا در معرض کاتیون های کریستالی زئولیت oxy hp-ap قرار می گیرند. زمانی که نتیورژن در معرض این کاتیون ها قرار میگیرد یک دو قطبی القایی شکل می گیرد. از آن جایی که نیتروژن در مقایسه با اکسیژن قابلیت پلاریزاسیون بیش تری دارد به زئولیت این انتخاب را می دهد تا به صورت selectiv اقدام به جذب نیتروژن کنند. زئولیت اکسیژن ساز به دلیل این که دارای سطح درونی بزرگی است می تواند میزان زیادی از نیتروژن را به خود جذب نماید. ممانعت فیزیکی زئولیت در واقع می تواند نیتروژن را در خود حبس کند و تنها به اکسیژن اجازه عبور بدهد.

روش کار و چرخه psa به چه صورت است؟

[caption id="attachment_2157" align="aligncenter" width="300"]زئولیت اکسیژن ساز سنتزی پودر زئولیت اکسیژن ساز سنتزی[/caption] ستون های دستگاه های اکسیژن ساز خانگی عموما به صورت دوتایی ساخته می شود و در روش psa یکی از ستون ها هموراه در حال تغلیظ است و دیگری در حال احیا کردن زئولیت اکسیژن ساز. زئولیت مصنوعی برای تولید گاز اکسیژن استفاده می شود که شامل ساختاری متشکل از سیلیکا و آلومینیوم با کاتیون سدیم و کلیسم اضافی جهت جبران بار مثبتی که در سطح از دست می رود است. عمر کریستال های زئولیت حداقل ۲۰۰۰۰ ساعت است که در بیشتر موقعیت ها حدود ۱۰ سال استفاده خواهد شد. نگهداری های روتین صرفا شامل تعویض فیلتر در فواصل زمانی مشخص شده توسط تولید کننده است. اگر توصیه ها دنبال شود دستگاه اکسیژن ساز نیاز به نگهداری خاصی ندارد و تا سال ها به خوبی کار می کند
خرید زئولیت اکسیژن ساز oxy hp-ap به صورت عمده
زئولیت های اکسیژن ساز عموما به صورت پودری به فروش می رسند. شما می توانید برای خرید زئولیت oxy hp-ap اکسیژن ساز به صورت عمده می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید. راه های ارتباطی با مجموعه مفید در سایت درج شده است. ضمن این که ارائه مشاوره به شما در زمینه خرید عمده و یا صادرات این محصول نیز انجام می شود. بنابراین شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت و یا هر سوالی با دفتر فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.


لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/o48kk4
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید