• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

قیمت هر کیلو زئولیت اکسیژن ساز خانگی

یکی از مهم ترین اتفاقات اخیر شیوع ویروس کرونا بود که نیاز به گاز اکسیژن را در هر کشوری با مخاطره رو به رو کرده بود. زئولیت اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی در این زمان بسیار مورد کاربرد قرار گرفت. با توجه به این که انواع زئولیت های اکسیژن ساز وجود دارد که یکی از این نوع ها oxy hp-ap می باشد، هر یک دارای کارایی خاص خود هستند. قیمت هر کیلو زئولیت اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی به صورت دوره ای متغییر است و بسته به مولفه های زیادی در بازار این قیمت تایین می شود. لذا شما این امکان را دارید تا به صورت لحظه ای از طریق تماس با مجموعه ما از قیمت ها مطلع شوید.

غربال مولکولی اکسیژن

کاربرد زئولیت اکسیژن ساز به صورت تخصصی

اکسیژن ساز مولکولارسیو

تامین اکسیژن آن هم با خلوص بالا برای بیماران امری مهم و ضروری است. بیمارانی که مشکلات حاد تنفسی دارند نیاز مبرمی به اکسیژن پیدا می کنند. از همین رو زئولیت اکسیژن ساز را می توانیم یکی از کاربردی ترین محصولات در صنعت پرشکی بدانیم. یکی از چالش بر انگیز ترین فرایند ها، جداسازی مولکول اکسیژن و نیتروژن است. چرا که اندازه این مولکول ها بسیار به هم نزدیک است از همین رو زئولیت اکسیژن ساز به صورت تخصصی در این امر ورود کرده و با میزان خلوص بالایی اقدام به جداسازی موکلول های این دو می کند. قبل تر نیز اشاره داشیتیم که یکی از انواع زئولیت اکسیژن ساز oxy hp-ap است. این محصول در نوع خود بی نذیر است و می تواندی برای دستگاه های مختلف اکسیژن ساز مورد استفاده قرار بگیرد. با توجه به این که مولکول های اکسیژن و نیتروژن تقریبا در یک سایز مشابه هستند، بهترین ماده غربال مولکولی زئولیت اکسیژن ساز است که می تواند با دقت بالا و با میزان خلوص زیاد اقدام به جداسازی این دو مولکلول نماید. غربال مولکولی در واقع ماده ای است که به صورت انتخابی می تواند اقدام به جداسازی و جذب یک مولکول نماید. از همین رو به زئولیت اکسیژن ساز غربال مولکولی یا مولکولارسیو نیز اطلاق می شود.

دستگاه اکسیژن ساز و زئولیت دستگاه اکسیژن ساز

مولکولارسیو oxy hp-ap

دستگاه اکسیژن ساز یکی از ابزار های مهم و حیاتی در صنعت پزشکی بوده که از آن برای تهیه و تامین اکسیژن مورد نیاز  بیماران بهره برده می شود. تمام ساز و کار این دستگاه وابسته به زئولیت دستگاه اکسیژن ساز است. در هوای محیط میزان زیادی نیتروژن وجود دارد که در حدود ۷۸ درصد است، و تنها ۲۰ درصد مولکول های  هوا را اکسیژن تشکیل داده است. از همین رو با زئولیت اکسیژن ساز می تواند این میزان کم را احیا کرده و مورد استفاده قرار بدهیم. زئولیت ‌ها به دلیل توانایی در تمایز بین گازهای مختلف و سطح بزرگ به طور گسترده برای سیستم‌ های تغلیظ کننده‌ های اکسیژن استفاده می‌شوند و همچنین تخلخل آنها نقش کلیدی در فرایند جذب دارد.

قیت هر کیلو زئولیت اکسیژن ساز در بازار روز

پودر زئولیت در کیفیت‌ها و تولیدکننده های مختلف اعم از ایرانی و خارجی در بازار وجود دارد و قیمت هر کیلو زئولیت بسته به کیفیت، گارانتی، کارایی و ماندگاری متفاوت است. به صورت کلی شما می توانید برای اطلاعات بیش تر و خرید نهایی این محصول با مجموعه ما تماس حاصل نمایید. فروش این محصول در حجم بالا و به صورت عمده و صادرات آن از مجموعه مفید امکان پذیر است. زئولیت اکسیژن ساز دارای انواع مختلفی است که به لحاظ سایز بندی و دانه بندی و یا حتی بسته بندی با هم متفاوت می باشند. یکی از انواع زئولیت اکسیژن ساز oxy hp-ap می باشد که شما می توانید برای خرید این محصول نیز از فروشگاه انحصاری ما اقدام نمایید.        

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/o3ng2k
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید

تهران خیابان ولیعصر

۰۲۱۲۸۴۲۰۱۶۳

info(at)mofidzeolite.com