• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

فروش پودر زئولیت 4A صادراتی

فروش پودر زئولیت 4A صادراتی به مراکز و مجموعه ها و صنایعی که به طور گسترده از آن بهره مند می شوند امری رایج است. پودر زئولیت 4A صادراتی یکی از مواد معدنی است که در طبیعت یافت می شود و به سبب دارا بودن قدرت جذب بالا و یون هایی که در ترکیب آن وجود دارند برای تولید انواع محصولات کشاورزی، مواد تصفیه آب و فاضلاب و ... استفاده می شود.

قیمت کلی نانو زئولیت وارداتی در بازار کشورمان به موارد مهمی بستگی دارد که از جمله مهمترین آنها می توان به میزان خاصیت اسیدی و قلیایی که در ساختار آن وجود دارد، خلوص این ماده و خواص شیمیایی آن تعیین می شود.

مشخصات پودر زئولیت 4A صادراتی

فروش پودر زئولیت 4A صادراتی

به طور کلی یک دستگاه اکسیژن سال برای اینکه بتواند به بهترین شکل ممکن اقدام به تولید اکسیژن نماید، باید اقدام به جذب سطحی این ماده با بهره گیری از نوسانات فشار نماید که این امر از طریق دستگاه اکسیژن سال کاملاً امکان پذیر است.

به عبارتی می توان گفت هوایی که در محیط وجود دارد از ترکیبات زئولیت عبور کرده و به این صورت به طور کامل تصفیه و پالایش می شود و می توان از آن استفاده نمود. یکی از مهمترین ویژگی هایی که نانو زئولیت اکسیژن ساز دارا می باشد این است که در سطح خود تخلخل های فراوانی دارد و توسط آنها می تواند به خوبی نیتروژن را جذب کرده و اکسیژن خالص را از خود عبور دهد و اگر میزان این تخلخل ها کم باشد، ممکن است میزان اکسیژنی که به بیماران می رسد خلوص کافی را نداشته باشد و برای آنها مشکلاتی به وجود آورد.

فروش پودر زئولیت 4A صادراتی و استفاده از نانو زئولیت برای تولید اکسیژن یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توان انجام داد و در صورت بهره گیری از آن دیگر نیازی به کپسول های اکسیژن برای بیماران وجود ندارد، زیرا این ماده معدنی و طبیعی از توانایی تصفیه و پاکسازی هوای بسیار خوبی برخوردار می باشد و تمامی ذرات آلوده و ناخالصی های موجود در آن را به بهترین و عالی ترین شکل ممکن تصفیه می نماید.

خرید پودر زئولیت 4A صادراتی طبیعی

شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که پودر زئولیت طبیعی یک ماده کاملاً معدنی می باشد که ساختار تشکیل دهنده آن سه بعدی است و می توان از آن برای تولید اکسیژن برای دستگاه های اکسیژن سال استفاده های فراوانی نمود. ساختار اصلی این کانی دارای رنگ های زرد، سفید و قهوه ای می باشد و به سبب خواص شیمیایی منحصر به فرد خویش در زندگی ما کاربرد فراوانی دارد.

این روزها صنایع مختلفی تولیدی برای ساخت بسیاری از محصولات خویش اقدام به خرید نانو زئولیت وارداتی نموده و از آن برای تولید خوراک دام و طیور، مواد تصفیه کننده آب و فاضلاب و دستگاه های تولید اکسیژن استفاده می نمایند. امروزه فروش پودر زئولیت 4A صادراتی در انواع گوناگون به صورت گسترده در کشور انجام می شود که در کیفیت های متفاوتی بوده که می تواند در ویژگی های این محصول و همین طور قیمت های آن ها موثر باشد.


لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/o39re3
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید