• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

فروشنده زئولیت اکسیژن ساز سنتزی در بازار

زئولیت اکسیژن ساز یکی از انواع زئولیت های مصنوعی است. تخصصی ترین محصولی که می توانیم بین زئولیت ها به آن اشاره داشته باشیم این محصول است. همان طور که می دانید زئولیت ها در دو نوع زئولیت طبیعی و زئولیت مصنوعی وجود دارد. زئولیت های طبیعی از معادن به صورت طبیعی استخراج می شوند و زئولیت های مصنوعی در کارخانه ها طبق دستوراعمل هایی به تولید می رسند. زئولیت اکسیژن ساز سنتزی هم یکی از زئولیت های مصنوعی است که در کارخانه ها تولید می شود. ما به عنوان فروشنده مستقیم این محصول در بازار بخشی از نیاز مصرف کنندگان را فراهم می کنیم. راه های ارتباطی با مجموعه ما در سایت درج شده است.

انواع زئولیت برای دستگاه اکسیژن ساز

زئولیت مصنوعی اکسیژن ساز

بهتر است بدانید که زئولیت ها از آلومیناسیلیکات ها تشکیل شده اند. این مواد باعث شده تا ساختار آن ها به صورت متخلخل باشد. برای درک بهتر ساختار اسفنج را در نظر بگیرید که به چه صورت دارای حفره هایی است. زئولیت ها هم دقیق به همین صورت هستند. زئولیت اکسیژن ساز قابلیت جذب بالایی دارد. از همین رو می توانید میزان اکسیژن زیادی را به تولید برساند و نیاز دستگاه های اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی را پاسخ بگوید. زئولیت oxy hp-ap یکی از انواع زئولیت های اکسیژن ساز است که کاربرد تخصصی و گسترده ای در این زمینه دارد.

کاربرد های زئولیت چیست؟

از زئولیت ها در صنایع و زمینه های متعددی استفاده می شود. یکی از کاربرد های تخصصی که زئولیت های مصنوعی دارند، استفاده از زئولیت اکسیژن ساز برای تولید اکسیژن مورد نیاز بیماران است. دستگاه های اکسیژن ساز در دو گونه خانگی و بیمارستانی وجود دارد. دو روش برای تولید اکسیژن داریم که روش اول تبرید و روش دوم جذب با نوسانات فشار است. یکی از زئولیت های اکسیژن ساز oxy hp-ap است. این محصول در این زمینه کاربرد بسیار مهم و با اهمیتی دارد.

نحوه تولید پودر اکسیژن ساز

زئولیت مصنوعی

تقریبا همه دستگاه های اکسیژن ساز از یک روش برای تولید اکسیژن استفاده می کنند. این دستگاه ها هوای محیط را به درون دستگاه پمپاژ می کنند. سپس با هدایت کردن این هوا به محفطه ای که در آن زئولیت اکسیژن ساز قرار دارد، اقدام به جداسازی مولکول های اکسیژن می کنند. زئولیت اکسیژن ساز باید بتواند تا ۲۱ درصد از مولکول های اکسیژن را از دیگر گاز ها جدا کند. این دستگاه ها به واسطه کمپرسور های فشاری که دارند اکسیژن قرار گرفته در محفظه را به ۲۲۰ میلی متر جیوه می دهند. در ادامه اکسیژنی را که در محفظه فشرده شده، به عقب جریان‌سنج که در جلوی دستگاه است، انتقال می‌دهد. سپس از طریق دهانه مخصوص به دهان و بینی بیمار هدایت می‌شود. زئولیت های اکسیژن ساز وظیفه بسیار مهمی را در صنعت پزشکی ایفا می کنند. چرا که با تولید اکسیژن جان بسیاری از بیماران حفظ می شود. خرید زئولیت اکسیژن ساز از بسیاری از نمایندگی های فروش در سراسر کشور انجام می شود. ضمن این که این محصول را با توجه به دستگاه خود انتخاب و خریداری نمایید.
روش های خرید زئولیت oxy hp-ap
برای خرید زئولیت دستگاه اکسیژن ساز خانگی و یا صنعتی می‌توانید از طریق وب سایت ما با کارشناسان و متخصصین ما در تماس باشید. همچنین در خصوص گرفتن مشاوره در زمینه خرید و یا هرگونه سوال، نظر، انتقاد و یا پیشنهاد نیز می‌توانید با تیم مفید در ارتباط باشید. روش های خرید زیادی برای تهیه و خرید زئولیت اکسیژن ساز oxy hp-ap وجود دارد، اما بهترین راه خرید غیر حضوری و بدون درد سر است. شما تنها با برقراری یک تماس تلفنی سفارش خود را ثبت می کنید و در اسرع وقت محصول را در مقصد تحویل می گیرد.    

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/o39lq3
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید

تهران خیابان ولیعصر

۰۲۱۲۸۴۲۰۱۶۳

info(at)mofidzeolite.com