• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

خرید زئولیت اکسیژن ساز برای دستگاه های خانگی

  زئولیت اکسیژن بیمارستانی یکی از مواد مهمی است که می تواند در تولید اکسیژن مورد نیاز بیماران کرونایی نقش مفیدی را داشته باشد. از آنجایی که امروزه در شرایط کرونایی به سر می بریم و بیماران این زمینه زیاد شده اند؛ نیاز به اکسیژن بیشتر شده است. زئولیت اکسیژن ساز پودری است که می توان آن را در همه ی دستگاه ها استفاده کرد. زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی و خانگی را می توانید به صورت کیلویی و عمده از مراکز معتبر فروش تهیه کنید. اگر به دنبال زئولیتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستید، خرید زئولیت اکسیژن ساز از مجموعه ی مفید به شما پیشنهاد می گردد. این مجموعه امکان خرید غیرحضوری را برای مصرف کنندگان در نظر گرفته است. تا به راحتی از هر جایی که هستند سفارش خود را ثبت کنند.  

انواع زئولیت دستگاه اکسیژن ساز

به طور کلی زئولیت را می توان به دو دسته زئولیت مصنوعی و زئولیت طبیعی تقسیم بندی کرد. زئولیت های طبیعی به صورت طبیعی در طبیعت وجود دارند و  به همین علت خلوص بالایی نخواهند داشت. و نمی توان از ان ها برای تولید اکسیژن استفاده کرد. اما نوع دیگر زئولیت که سنتزی هستند برای تولید اکسیژن خوب می باشند. این زئولیت ها از آلومینو سیلیکات ساخته شده اند و می توانند برای تولید اکسیژن مفید باشند. ساختار فیزیکی و یکسری خصوصیات در زئولیت ها موجب شده تا آنها کاربرد های زیادی داشته باشند. تولید اکسیژن و استفاده از آن ها در دستگاه های اکسیژن ساز فقط یکی از کاربرد های آن می باشد. برای تولید اکسیژن به دو روش می توان عمل کرد. روش اول تبرید و روش دوم جذب با نوسانات فشار می باشد. جذب نوسان فشار در دستگاه های اکسیژن ساز خانگی استفاده می گردد.

نقش زئولیت در تولید اکسیژن

از انجایی که تعداد بیماران تنفسی افزایش پیدا کرده است، برخی از بیماران در خانه ها و زیر نظر دستگاه های اکسیژن ساز خانگی، اکسیژن مورد نیاز خود را دریافت می کنند. عمدتا دستگاه های اکسیژن ساز هم برای تولید اکسیژن، روش یکسانی دارند. طوری که هوا از طریق پمپ ها جذب شده و داخل محفظه ای که پودر زئولیت قرار دارد، جذب می شود. زئولیت می تواند با توجه به ساختار خود، ۲۱ درصد از اکسیژن موجود در هوا را جذب کند. زئولیت نیتروژن را ازاد می کند و اجازه ی ورود آن به بیمار را نمی دهد. اکسیژن جذب شده توسط زئولیت از یک لوله ی دیگر به سمت بیمار هدایت می شود.   فرقی نمی کند دستگاهی که برای تولید اکسیژن استفاده می شود، خانگی باشد یا بیمارستانی و یا پرتابل. در نهایت روش یکسانی برای تولید اکسیژن وجود دارد. و مهم ترین نقش را در این فرایند زئولیت ها بر عهده دارند. زئولیت می تواند هوای اطراف موجود را بگیرد و بین اکسیژن  و نیتروژن جداسازی به وجود آورد. از آنجایی که سایز مولکول های نیتروژن بزرگ هستند نمی توانند جذب زئولیت شوند و آزاد می گردند. اما اکسیژن جذب این ماده می شود. و در نهایت از طریق یک لوله به بیمار می رسد.

قیمت زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

قیمت زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی با توجه به وزن و بسته بندی مورد نظر شما متفاوت خواهد بود. برای این که از قیمت محصول مطلع شوید؛ می توانید با شماره تماس موجود در سایت با ما ارتباط بگیرید. زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی نیز مانند سایر محصولات موجود در بازار، درجه کیفیت های مختلفی دارد. در صورتی می توانید از این محصول حداکثر استفاده را ببرید که نمونه ی باکیفیت آن را خریداری کرده باشید. برای خرید زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی که به زئولیت oxy hp-ap نیز معروف است؛ می توانید با ما تماس بگیرید و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.      


لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/m2lv83
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید