• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

قیمت جهانی زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

زئولیت اکسیژن ساز یکی از انواع زئولیت های مصنوعی است که در کارخانه های داخلی به تولید می رسد. این محصول دارای کاربرد تخصصی در زمینه تولید گاز اکسیژن است. زئولیت همان طور که می دانید در دو نوع طبیعی و مصنوعی وجود دارد. این ماده متشکل از آلومیناسیلیکات است و به عنوان یک جاذب پر قدرت مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از انواع زئولیت های اکسیژن ساز oxy hp-ap است. قیمت جهانی زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی و یا خانگی با هم متفاوت است که شما می توانید برای اطلاع از این قیمت با شماره تماس های درج شده در سایت ارتباط بگیرید.

زئولیت اکسیژن ساز

کاربرد تخصصی زئولیت oxy hp-ap

از تخصصی ترین کاربرد های زئولیت oxy hp-ap می توانیم به تولید اکسیژن برای دستگاه های اکسیژن ساز خانگی و یا بیمارستانی اشاره داشته باشیم. این نوع زئولیت اکسیژن ساز دارای میزان تخلخل بسیار زیادی است. در واقع هر اندازه میزان حفره های توخالی آن بیش تر باشد تواناییی بالاتری در جذب و نگهداری از اکسیژن را خواهد داشت. روند کار بدین ترتیب است که زمانی که هوا از روی زئولیت اکسیژن ساز عبور داده می شود؛ نتروژن موجود در آن جذب زئولیت می شود و مولکول های اکسیژن از آن عبور می کنند. و به عنوان محصول خروجی قابل دریافت هستند. لازم به ذکر است که رئولیت اکسیژن معمولا به سرعت با نیتروژن اشباع می شود به همین خاطر برای تولید پیوسته گاز اکسیژن از دو ستون زئولیت به طور همزمان استفاده می­شود که در یک زمان یکی از ستون ها در حال تغلیظ گاز اکسیژن و دیگری در حال احیا شدن می باشد . این روش بسیار با محیط سازگار است و حتی می ­تواند گازهای دیگر (مثل CO۲) را نیز از بین گازهای صنعتی حذف کند .

زئولیت در دستگاه اکسیژن ساز

مولکولارسیو اکسیژن ساز

  زئولیت اکسیژن ساز در دو نوع طبیعی و آزمایشگاهی وجود دارند. عموما از نوع آزمایشگاهی برای تولید اکسیژن استفاده می شود. روش و روال تولید اکسیژن بدین ترتیب است که هوا با فشار وارد یک محفظه و کمپرسور می شود. در این ستون گرانول های زئولیت به صورت زیاد وجود دارد. این گرانول ها اقدام به جذب گاز نیتروژن می کنند و گاز اکسیژن را عبور می دهند. وقتی به خروجی دستگاه رسید گاز اکسیژن به عنوان محصول نهایی قابل بهره برداری است. زئولیت اکسیژن ساز در مدت محدودی با گاز نیتروژن اشباع می شود. بنابراین باید اقدام به احیا آن نمود تا بتوان از آن استفاده کرد.  همچنین از آنجا که گاز نیتروژن در فشار اتمسفر از میان مواد دفع می­ شود بنابراین برای احیا ، فشار به میزان فشار اتمسفر کاهش می ­یابد و گاز نیتروژن از سطح زئولیت خارج و از مسیری مشخص از دستگاه دفع می­ شود . باید سریعا به محض این که ستون اول از نیتروژ اشباع شد اقدام به احیا زئولیت ها کرد. و وردی هوا را به ستون دوم هدایت کرد. این روش تا آخر ادامه خواهد داشت. با این روش اقدام به تولید گاز اکسیژن با خلوص بالا می کنیم و این گاز در صنعت پزشکی و کاغذ سازی کاربرد بسیار زیادی دارد.

فروش زئولیت اکسیژن ساز با خلوص بالا

غربال مولکولی اکسیژن ساز oxy hp-ap

مجموعه بازرگانی مفید یکی از مراکز فروش زئولیت اکسیژن ساز با خلوص بالا است. شما می توانید برای خرید این محصول با قیمتی ارزان از مجموعه ما اقدام نمایید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه مفید این است که با حذف واسطه و رساند مستقیم محصول به دست مشتریان خود، سود حاصل را برای خود مشتری به صورت هم زمان به ارمغان می آورد. خرید تلفنی و غیر حضوری انواع زئولیت و مولکولارسیو از مجموعه ما امکان پذیر است.

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/l4my4m
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید

تهران خیابان ولیعصر

۰۲۱۲۸۴۲۰۱۶۳

info(at)mofidzeolite.com