• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

مرکزخرید زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی و خانگی

  زئولیت اکسیژن بیمارستانی را می توانید در وزن های دلخواه و بسته بندی مورد نظر از مجموعه ی بازرگانی مفید خریداری کنید. این مجموعه با توجه به سابقه طولانی که در امر فروش زئولیت اکسیژن دارد؛ توانسته انواع زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی، خانگی و سایر مواد معدنی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به خریداران عرضه کند. با توجه به این که نیاز به اکسیژن در چنین شرایطی، بیش از هر زمان دیگری است؛ و این میزان تقاضا بر روی قیمت محصول تاثیر گذاشته؛ شما هم چنان می توانید زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی را با ارزانترین قیمت موجود در بازار از ما خریداری کنید. برای استعلام قیمت زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی و خانگی با ما تماس بگیرید.

زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی چیست؟

به طور کلی زئولیت یک ماده معدنی است که می توان آن را به صورت طبیعی در معادن زئولیتی ایران پیدا کرد. نوع دیگری از زئولیت ها، داخل ازمایشگاه های ایران یافت می شود. زئولیت مصنوعی یا سنتزی که طی فرآیند های متفاوتی تولید شده و در بازار عرضه می گردند. زئولیت طبیعی خلوص بالایی ندارد و نمی تواند برای خالص سازی اکسیژن مورد استفاده قرار بگیرد. به همین دلیل از زئولیت مصنوعی که به زئولیت ۱۳x هم معروف است برای تولید و خالص سازی اکسیژن مورد نیاز بیماران استفاده می گردد. از زئولیت اکسیژن ساز در دستگاه های اکسیژن ساز استفاده می شود. اکسیژن ساز یک دستگاه برقی است که برای تامین اکسیژن کافی بیماران از آن استفاده می شود. از آنجایی که هوای اطراف ما از اکسیژن، نیتروژن و گاز های دیگر ساخته شده وتنها ۲۱ درصد اکسیژن در هوا موجود است؛ اکسیژن ساز با کمک زئولیت، می توانید اکسیژنی با خلوص بالاتر را برای بیماران تولید کند. اکسیژن ساز ها در سه نوع خانگی، پرتابل و بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه های اکسیژن ساز خانگی را می توانید در حجم های مختلف خریداری کنید. و البته پودر زئولیت اکسیژن ساز برای هر سه دستگاه قابل استفاده می باشد. در واقع زئولیت اکسیژن ساز مهم ترین نقش را در تولید اکسیژن دارد.  

نقش زئولیت اکسیژن ساز در تغلیظ اکسیژن :

زئولیت oxy hp-ap ماده ای است که از سیلیکا، کاتیون، سدیم و کلسیم و آلومینیوم ساخته شده است. زئولیت برای تغلیظ اکسیزن به دو دلیل استفاده می گردد:  
 • جذب فیزیکی:

عمل کرد آن زئولیت می تواند نیتروژن را بگیرد و سپس به اکسیژن اجازه ی عبور دهد. زئولیت به دلیل متخلخل بودن و بزرگی سطح، می تواند هر گونه نیتروژنی را در مقدار های مختلف و متنوع جذب کند.
 • جلوگیری فضایی :

تخلخل های زئولیتی به دلیل یکنواخت بودن، می توانند نیتروژن را درون خود گیر بیندازند و اجازه ندهند که از فیلتر های تصفیه کننده عبور کنند. در واقع oxy hp-ap از ورود هر گونه گاز نیتروژن به آب جلوگیری کرده و اکسیژن را آزاد می کند.  

دو روش برای تولید گاز اکسیژن وجود دارد :

 • روش برودتی
 • روش جذب سطحی همراه با نوسانات فشار (PSA)
در هر دو روش، در نهایت اکسیژن تولید شده که مورد نیاز بیمار است، از لوله به بینی بیمار می رسد.

صادرات زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

مجموعه ی بازرگانی مفید، مرکز فروش انواع زئولیت، علی الخصوص زئولیت اکسیژن ساز می باشد. این مجموعه محصولات خود را داخل ایران به صورت مستقیم عرضه می کند. و همچنین مشتریان خارج از کشور نیز می توانند، محصولات مورد نیاز خود که در لیست محصولات مجموعه ی مفید قرار دارد؛ را به این مجموعه سفارش دهند. مفتخریم که با کیفیت ترین زئولیت اکسیژن بیمارستانی را با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال کنیم.

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/e45mm3
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید