• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

پخش مستقیم زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

در این فروشگاه ها می توانید در مدل های مختلفی این عنصر را تهیه کنید. فروشگاه ها عموماً به طور فله ای و بسته بندی شده، زئولیت را به فروش می گذارند. در نظر داشته باشید که از برندهای معروف بایستی خرید خود را انجام دهید؛ چون این برندها با کیفیت ترین نوع زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی را روانه بازار می کنند. از طرفی، فروش زئولیت، از سوی شعبه های فروش کارخانه های تولیدی در مراکز گوناگون خرید و فروش هم انجام می شود. پخش مستقیم زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

انواع زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

انواع زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

این عنصر معدنی همان گونه که از ورود هرگونه گاز نیتروژن به آب جلوگیری می کند و اکسیژن را آزاد می سازد. اما کاربردهای گوناگونی این سنگ دارد که می توان به استفاده از آن در صنایع مختلف و همچنین منازل اشاره کرد. در تصفیه های خانگی به جای سلیس امروزه بیشتر از زئولیت استفاده می شود و در کارخانه های صنعتی هم قضیه به همین گونه است. این سنگ باعث می شود تا ۹۵% از اکسیژن خالص تولید شود و از نمونه های گوناگون آن هم شرکت های تولیدکننده استفاده می کنند که شامل شابازیت و موردنیت است.

برای نمونه یکی از کاربردهای اساسی دیگر انواع زئولیت اکسیژن ساز را می شود در معادن ذغال سنگ یافت. در این معادن به دلیل وجود گازهای خطرناک هم چنین کمبود اکسیژن، برای تولید گاز مفید برای انسان، از زئولیت استفاده می کنند که بسیار کارا و موثر می باشد. از طرفی بکارگیری از زئولیت در صنایع و کارهای مختلف، بسیار ارزان تر می باشد و مقرون به صرفه است. به همین دلیل است که بسیاری از تولیدی ها و صنایع مختلف از این سنگ برای اکسیژن سازی خالص کار می گیرند.

خرید زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی صادراتی

خرید زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی صادراتی

در بازارهای گوناگونی این نوع از کانی به فروش رسانده می شود و می توان با مراجعه به این بازارها در هر جایی که زندگی می کنید، بهترین نوع و با کیفیت ترینش را ضمن قیمت گیری، خرد هم بکنید. قیمت زئولیت به دلیل کاربردهای متفاوت آن گوناگون است. برای نمونه زئولیت کشاورزی یک قیمت و زئولیت آکواریوم قیمت دیگری دارد. شما با بازدید از فروشگاه های اینترنتی هم قادر خواهید بود که نرخ ها را به دست آورید. در بازار فروش زئولیت اینترنتی هر شرکتی قیمتی را اعلام کرده است.

برای نمونه برخی قیمت هر کیلو زئولیت را ۱۷۰۰۰ هزار تومان و برخی دیگر قیمت زئولیت در بازار را در حجم ۵۰۰ گرمی و بسته بندی شده ویژه آکواریوم، ۳۵۰۰۰ تومان درج کرده اند. با اندکی پرس و جو گشت زدن در مراکز خرید زئولیت اکسیژن ساز می توان با نرخ های مناسب این ماده را تهیه کرد. در همین حال قیمت جزئی با عمده فرق می کند. عمده فروشی ها که بیشتر مشتریان شان صنایع تولیدی می باشند، با قیمت پایین تری محصول را عرضه می دارند که این به نفع خریدار عمده نیز می باشد.


لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/e45go3
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید