• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)izeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)izeolite.com

فروش زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی درجه یک

  زئولیت اکسیژن ساز یکی از مواد معدنی است که در بازار به فروش می رسد. در خرید زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی باید دقت بالایی داشته باشد. چرا که این ماده یکی از مهم ترین اجزا برای تولید اکسیژن بیماران تنفسی می باشد. شما می توانید زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی را با قیمت مناسب از این مجموعه خریداری کنید. ما با سابقه طولانی در زمینه فروش زئولیت اکسیژن ساز و سایر زئولیت ها، توانسته ایم به صورت مستمر فعالیت داشته باشیم. هم چنین جلب رضایت مشتریان نیز برای ما در اولویت برنامه کاری قرار دارد. برای سفارش زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید و به صورت تلفنی سفارش خود را به ثبت برسانید.

زئولیت اکسیژن ساز

آشنایی با زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

زئولیت یک ماده معدنی است که می توان آن را به صورت طبیعی و مصنوعی خریداری کرد. هر کدام از این زئولیت ها کاربرد منحصر به فرد خود را دارند و برای استفاده در جای خاص به کار می روند. زئولیتی که برای دستگاه اکسیژن ساز استفاده می گردد، از نوع زئولیت مصنوعی است که خلوص بالایی دارد. زئولیت اکسیژن ساز یک پودری است که از آن برای تامین اکسیژن مورد نیاز بیماران استفاده می گردد. زئولیت را می توان در دستگاه های اکسیژن ساز بیمارستانی و خانگی استفاده کرد. زئولیت یک ماده معدنی با ساختار سه بعدی می باشد. این ماده که از آلومینیوسیلیکات ساخته شده است برای تولید گاز اکسیژن نقش موثری دارد. این ماده به علت تخلخل بالا می تواند نیتروژن را جذب کند و اکسیژن را عبور دهد. زئولیت دستگاه اکسیژن ساز سهم بزرگی در تولید و تغلیظ اکسیژن دارد. عدم تخلخل و کارایی زئولیت موجب شده تا اکسیژن کافی به بیمار نرسد.

نقش زئولیت در تولید اکسیژن

دستگاه اکسیژن ساز که برای تولید اکسیژن مورد نیاز بیماران تنفسی استفاده می گردد، در دو نوع بیمارستانی و خانگی موجود می باشد. از پودر زئولیت اکسیژن ساز یا همان oxy hp-ap می توان در هر دو این دستگاه ها استفاده کرد. این دستگاه دارای دو ستون می باشد. مولد اکسیژن ساز هوا را با پمپ مخصوص می مکد و از طریق محفظه های پودر زئولیت این هوا عبور می کند. زئولیت اکسیژن ساز می تواند اکسیژن را جذب کند. سایر گاز ها از آن عبور کرده و به سمت دیگر هدایت می شوند. کانال موجود در دستگاه، اکسیژن دریافتی را به خلوص بالاتری تبدیل می کند. یکی از ستون ها زئولیت اکسیژن را با غلظت بالاتر به بیمار می رساند و ستون دیگر زئولیت به احیا و بازسازی می پردازد. زئولیت اکسیژن ساز موجب می شود که اکسیژن با خلوص بالایی تولید شود. این درصد خلوص بین ۹۳ تا ۹۵ درصد می باشد. روش جذب یکی از رایج ترین روش ها برای تولید اکسیژن توسط دستگاه های اکسیژن ساز می باشد. زئولیت یک ماده کاملا سازگار با محیط زیست است. بنابراین جایگزین مناسب برای کپسول های اکسیژن می باشد.

مرکز خرید زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

مجموعه ی بازرگانی مفید، زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی اصل را که تخلخل بالایی دارد، با قیمت مناسب در سراسر ایران عرضه می کند. این محصول توانایی بالایی در جذب دارد و کارایی بالای آن موجب شده تا بتواند عملیات جذب و جداسازی را بهتر انجام دهد. ساختار این ماده طوری است که به اکسیژن اجازه ی عبور داده ولی از ورود نیتروژن جلوگیری می کند. هم چنین طول عمر بالا زئولیت اکسیژن ساز و نگهداری آسان موجب شده تا مصرف کنندگان این ماده را به صورت عمده و در تناژ بالا از ما خرید کنند. مفید، مرکز خرید زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی است؛ شما می توانید پودر زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی را در هر وزن و حجمی از ما خریداری کنید  

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/a4dxw3
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید

تهران خیابان ولیعصر

۰۲۱-۲۸۴۲۰۱۶۳

zeolite.binaei(at)gmail.com