• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

قیمت هر کیلو پودر زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

  بسیاری از بیمارستان ها بیش از هر زمان دیگری به پودر زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی نیاز دارند. و از آنجایی که این پودر، نقش مهمی در تولید اکسیژن دارد؛ می توانید آن را در وزن های دلخواه به مجموعه ی ما سفارش داده و در کمترین زمان ممکن آن را در مقصد مورد نظر خود تحویل بگیرید. قیمت هر کیلو پودر زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی در بازار با توجه به عوامل زیادی تعیین می گردد. اما ما مرکز پخش مستقیم این محصول هستیم و می توانید این محصول را با قیمت مناسب تری از ما خریداری کنید.

آشنایی با زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

زئولیت یک ماده معدنی است که به صورت طبیعی می توان آن را در محدوده زندگی پیدا کرد. برخی از زئولیت ها طبیعی بوده  و در معادن برخی از شهرهای ایران یافت می شوند. و برخی نیز زئولیت مصنوعی یا سنتزی می باشند که در ازمایشگاه ها در کیفیت ها و انواع مختلفی تولید می گردند. زئولیت اکسیژن ساز از نوع زئولیت سنتزی یا زئولیت مصنوعی می باشد. از انجایی که زئولیت طبیعی درجه خلوص مناسبی ندارند؛ از نوع مصنوعی برای تولید اکسیژن استفاده می گردد. زئولیت اکسیژن ساز یک ماده معدنی مورد نیاز افرادی است که درگیری بیماری تنفسی هستند. این افراد برای تامین اکسیژن مورد نیاز خود از دستگاه اکسیژن ساز استفاده می کنند. اما این دستگاه برای این که بتواند عملکرد خوبی داشته باشد و بتواند اکسیژن موجود در هوا را از نتیروژن و سایر گاز ها جدا کند؛ به پودر زئولیت اکسیژن ساز نیاز دارد. در واقع می توان گفت که زئولیت اکسیژن ساز، مهم ترین نقش را در تولید اکسیژن دارد. این ماده معدنی که ساختار سه بعدی دارد از آلومینوسیلیکات تشکیل شده است. از این پودر می توان در همه ی دستگاه های اکسیژن ساز بیمارستانی، خانگی و .... استفاده کرد.

نقش زئولیت در تولید اکسیژن مورد نیاز بیمار

اساس کار دستگاه اکسیژن ساز بر مبنای روش جذب سطحی می باشد که با نوسانات فشار همراه است. که این امر به واسطه زئولیت میسر می گردد. هوای موجود در محیط با عبور از مینرال های آلومینوسیلیکات فیلتر می گردد. این پودر که تخلخل بالایی دارد می تواند نقش موثری را ایفا کند. زئولیت دستگاه اکسیژن ساز باید به اندازه ی کافی تخلخل داشته باشد تا بتواند نیتروژن را جذب و اکسیژن را عبور دهد. زئولیت با وجود این تخلخل ها مهم ترین نقش را در تولید و تغلیظ اکسیژن از هوای موجود دارد. زئولیت سریعا با نیتروژن به حالت اشباع می رود. از دو ستون زئولیتی در این دستگاه استفاده می گردد. یکی از ستون های زئولیت، گاز اکسیژن را با غلظت مناسب برای تنفس بیمار اماده کرده و ستون دیگر، احیا و بازسازی را انجام می دهد. با این وجود، زئولیت اکسیژن ساز به صورت پیوسته می تواند، اکسیژن مورد نیاز را تولید کند. یکی از رایج ترین و ساده ترین روش های تولید اکسیژن در دستگاه اکسیژن ساز، روش جذب بر اساس نوسانات فشار می باشد. پروسه تغلیظ اکسیژن با زئولیت، سازگاری کاملی با محیط زیست داشته و جایگزین مناسبی برای کپسول های اکسِزن است.

خرید زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

مجموعه ی مفید، عرضه کننده زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی با تخلخل بالا می باشد که توانایی سوییچ بین دو ستون زئولیت را دارد. ساختار زئولیتی این محصول طوری بوده که به اکسیژن اجازه عبور داده و از عبور نیتروژن جلوگیری می گردد. این ماده عملکرد بالا و هم چنین طول عمر بالایی دارد. برای نگهداری از آن نیز شرایط خاصی لازم نیست. و با طول عمر ۱۰ ساله می تواند بهترین کارایی را برای شما داشته باشد. جهت سفارش پودر زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی با ما در تماس باشید.  

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/84b54l
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید

تهران خیابان ولیعصر

۰۲۱۲۸۴۲۰۱۶۳

info(at)mofidzeolite.com