• 09120697642
  تماس بگیرید
 • 021-28420163
  تلفن ثابت
 • info(at)mofidzeolite.com
  ایمیل
 • 09120697642
 • 021-28420163
 • info(at)mofidzeolite.com

قیمت زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی در سمنان

زئولیت اکسیژن ساز بیش از هر زمان دیگری،مورد نیاز بیمارستان ها می باشد. زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی یکی از مواد پرکاربرد است که نقش مهمی هم در تولید اکسیژن مورد نیاز بیماران دارد. برای خرید زئولیت اکسیژن ساز حتما به کیفیت بالای آن توجه کنید تا محصولی که خریداری می کنید، کیفیت و عملکرد لازمه را داشته باشد. زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی که در مجموعه ی مفید عرضه می گردد، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. سالهاست ما در مجموعه ی مفید، بالاترین کیفیت از زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی را در ایران پخش می کنیم. برای ثبت سفارش کافیست با ما تماس بگیرید. [caption id="attachment_2586" align="alignnone" width="300"]زئولیت دستگاه اکسیژن ساز زئولیت دستگاه اکسیژن ساز[/caption]

زئولیت چیست و چگونه در تولید اکسیژن نقش ایفا می کند؟

زئولیت یک ماده معدنی است که از آن در صنایع استفاده می شود. زئولیت را می توان به عنوان یک جذب کننده سطحی استفاده کرد. این ماده از جنس آلومینو سیلیکات است که به عنوان یک ماده تخصصی و البته مهم در دستگاه های تولید اکسیژن از آن استفاده می شود. زئولیت اکسیژن ساز را می توان در انواع دستگاه های اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی استفاده کرد. از انجایی که شاهد پیشرفت تکنولوژی هستیم این ماده در دستگاه های خانگی نیز به کار برده می شود. زئولیت را می توان به روش PSA برای تولید اکسیژن به کار گرفت. زئولیت اکسیژن ساز و یا پودر اکسیژن ساز در هر دو نوع دستگاه بیمارستانی و خانگی، تخلخل بالا و سطح تماس بالایی دارد. زئولیت آزمایشگاهی که برای دستگاه های اکسیژن ساز به کار می رود؛ هوای محیط را از مواد آلومینو سیلیکات عبور می دهد. هوای داخل دستگاه به طور کامل برای بیمار فیلتر و تصفیه می شود. ساختار این ماده به گونه ای است که می تواند ۲۱ درصد از اکسیژن هوا را دریافت کند. و بعد آن را از گاز های دیگر جدا کرده و اکسیژن خالص را تولید کند.

خالص‌سازی و تصفیه اکسیژن با زئولیت oxy hp-ap

مرکز فروش زئولیت اکسیژن ساز بیمارستانی

oxy hp-ap همان زئولیت اکسیژن ساز است که به زئولیت ۱۳X نیز معروف می باشد. رایج ترین روشی که برای تولید اکسیژن وجود دارد، جذب طبق نوسان فشار می باشد. که در این فرایند از زئولیت اکسیژن ساز استفاده می شود. این ماده می تواند اکسیژن را به خوبی عبور دهد.  اما نیتروژن و یا دیگر گاز ها نمی توانند از آن عبور کنند. تمامی دستگاه های اکسیژن ساز مکانیزم خاصی را برای تولید اکسیژن دارند. اکسیژن ساز ها از طریق پمپ، هوا را به اطراف خود جذب می کنند. سپس آن را با محفظه ای که دارای پودر زئولیت است، پر می کنند. این دستگاه ها دارای دو لوله می باشند. که پس از این که اکسیژن جدا سازی شد از طریق یکی از این لوله ها به بیمار می رسد.  

خرید زئولیت oxy hp-ap برای دستگاه اکسیژن ساز

خرید زئولیت اکسیژن ساز این ماده یکی از پرکاربردترین مواد برای تولید اکسیژن می باشد. و همان طور که اشاره کردیم، وجود آن برای خالص سازی و تولید اکسیژن لازم است. حال اگر این ماده کیفیت لازم و عملکرد کافی را نداشته باشد؛ نمی تواند برای تولید اکسیژن کاربرد داشته باشد. برای خرید زئولیت اکسیژن از مجموعه ی مفید می توانید با ما تماس بگیرید. تا بهترین زئولیت اکسیژن ساز موجود در بازار را با قیمت مناسب به شما عرضه کنیم.    

لینک کوتاه: https://zeoliteo.ir/d/63z7a2
تگ ها:

بیشتر بخوانید

مطالب دیگر


تماس

با ما تماس بگیرید

برای سفارش محصول یا اطلاعات از قیمت ها یا درخواست مشخصات محصول با ما تماس بگیرید